Ubytovanie Brezno

Pokiaľ hľadáte ubytovanie v Brezne ste na správnej adrese. Penzión Marína v Brezne sa nachádza priamo v srdci Nízkych Tatier. Ubytovanie s maximálnou kapacitou 25 lôžok poskytujeme v kategórii penzión a turistická ubytovňa .Turistická ubytovňa je jednoduché ubytovanie pre turistov a menej náročných hostí. Sociálne zariadenie , dve WC a dve sprchy sú pre štyri izby. TV a WIFI sú v každej izbe. Ďalej máme k dispozícii jednolôžkovú a päťlôžkovú izbu s novým spoločným sociálnym zariadením, TV a WIFI.

Penzión je určený pre obchodných cestujúcich a náročnejších hostí a tvoria ho apartmány, s celkovou kapacitou 12 hostí. Skladá sa so vstupnej časti s chladničkou a posedením, spálňou, sociálnym zariadením so sprchou a WC, TV a WIFI.

V uzatvorenom dvore s kamerovým systémom kvôli vašej bezpečnosti je možnosť bezplatného parkovania osobných vozidiel.

Deti do 5 rokov bez nároku na lôžko sú ubytované grátis. Poplatok za psa je 3 eur/noc.

Polatok Mesta Brezna je 1 eur/noc.

Check in od 14,00 do 18,00 hodiny. Check out je do 10,00 hodiny. V prípade potreby sa treba dohodnúť na inom čase príchodu a odchodu.

Ponúkame raňajky, polpenziu alebo plnú penziu. Reštaurácia ponúka obedy a večere, raňajky Vám môžeme ponúknuť v Bagetéri. Strava nie je v cene ubytovania.

Ubytovanie Brezno - penzión Marína

Ponuka apartmánov Ponuka izieb Cenník